Děláme vědu – VELETRH VĚDY

Veletrh vědy je největší populárně naučná akce v České republice, kterou každoročně od roku 2015 pořádá Akademie věd ČR. Proběhne v termínu 30. 5. – 1. 6. 2024 v areálu PVA Expo Praha 9 – Letňany. Technikiáda u toho letos bude také.

Výstavní expozice i doprovodný program je  připravován nejen pro „malé /i velké/ vědce“, ale  i pro „objevitele“ vědy. Na Veletrhu vědy můžete opravdu objevovat, co vše se pod tímto slovem ukrývá, jaké zajímavé i zábavné činnosti se s vědou dají dělat. Věda je fascinující a zásadní odvětví lidské činnosti! V průběhu 3 dnů se můžete setkat s vědou ve všech jejích podobách a uvidíte nebo si vyzkoušíte to nejzajímavější ze světa přírodních, technických, humanitních i společenských oborů. Zažít vědu na vlastní kůži  prostřednictvím interaktivních exponátů, modelů, mobilních laboratoří a praktických dílen je určitě výzva, která se neodmítá. Proto Vás na tuto akci srdečně zveme.

Vstup na Veletrh vědy je zdarma. Navíc, zde můžete letos získat také TECHcoiny do Technikiády a s tím spojené velmi atraktivní a zajímavé zápisy do své evidence dovedností. Na našem stánku TECHNIKIÁDA si budete moci načíst několik QR kódů s body, a to za návštěvu veletrhu nebo za odpovědi v našem kvízu. Budeme také dělat co nejdelšího hada složeného z Vašich odpovědí na otázky „V čem jsem dobrý? Co mi jde? Co mě baví?“. Navíc, Vám prozradíme, kde naleznete další QR kódy do Technikiády spojené se získáním nových dovedností. Sledujte náš FB a dozvíte se tuto informaci ještě před veletrhem.  

Pokud nejste registrovaní do Technikiády, můžete to udělat předem zde na našich webových stránkách nebo Vám s tím rádi pomůžeme na našem stánku na veletrhu.

Pojďte 3 dny bádat i bavit se na Veletrhu vědy.

www.veletrhvedy.cz

Partneři
Záštita