Jak se mohu do projektu jako žák zapojit?


Jsi žák základní školy? 

Chceš zjistit jaké máš dovednosti a schopnosti, nebo chceš objevit nové a zvládnout je? Chceš se bavit, učit se a získat ocenění nebo dárky?

Přečti si pravidla hry Technikiáda a zapoj se do hry. Celý školní rok i o prázdninách se můžeš touto hrou bavit a získávat zajímavé informace, nové dovednosti i zvyšovat jejich úroveň.

Cílem hry je zvládnout co nejvíce úkolů a výzev, za které získáš body do hry tzv. TECHcoiny. Kde je budeš moci získat se budeš průběžně dozvídat v kalendáři akcí, v měsíčním Newsletteru anebo přímo ve tvé škole a třídě.

Jak začít hru?

1. Registruj se do hry

S pomocí rodičů nebo třídní učitelky či vedoucího kroužku se dle pravidel hry zaregistruj do elektronické evidence dovedností Technikiády (ELED). Zde se ti budou načítat QR kódy dovedností z různých akcí a splněných aktivit. Registrační tlačítko nalezneš níže.

2. Sestav si svou hru

Místa a aktivity, které jsou registrované v Technikiádě nalezneš na našich webových stránkách nebo se o možnosti plnění Technikiády dozvíš ve škole. Školy mohou mít aktivity Technikiády jen pro své vlastní žáky. Zeptej se, zda to má i ta tvá.

Místa i aktivity Technikiády budou postupně zveřejňovány po celý rok včetně prázdnin v roce 2024, takže nebuď smutný, pokud jich ještě moc nenajdeš.

Máš-li nápad a rád bys ve svém okolí nějaké zajímavé místo do Technikiády zařadil, napiš nám to na náš e-mail: technikiada@technikiada.cz a my se s daným provozovatelem spojíme a pokusíme se ho pro Technikiádu získat. Může to být kroužek, který navštěvuješ, soutěž, dílna, laboratoř, muzeum či jiné vzdělávací nebo tvůrčí centrum ve tvém okolí.

3. S načítáním TECHcoinů z QR kódů si určitě poradíš a pokud ne, rádi ti poradí provozovatel aktivity, kterou si splnil nebo rodiče či starší kamarádi.  Kdybys i přesto měl nějaké problémy s registrací nebo načítáním QR kódů napiš nám nebo rodiče na náš e-mail: technikiada@technikiada.cz.

Seznam se s výzvami, aktivitami a akcemi Technikiády, které můžeš ve svém okolí navštěvovat už nyní. Sleduj výzvy, buď aktivním hráčem a získávej TECHcoiny i dárky.

Hraj a bav se. Užij si úspěch a radost z objevování. Seznamuj se s ostatními hráči a navazuj nová přátelství. Technikiáda je prostor, kde může uspět každý sám nebo se svou třídou, kroužkem či kamarády. 

REGISTRACE žáka