Technikiáda na tvé základní škole – připoj se k Technikiádě se svou třídou

Pokud je tvá základní škola, do které chodíš, v seznamu registrovaných škol, požádej svého třídního učitele, zda by se tvoje třída mohla aktivně zapojit a požádej o realizaci aktivit Technikiády, které jsou v tzv. základním katalogu dovedností Technikiády pro základní školy. Určitě v něm se svými učiteli, kteří tě učí, najdete něco, co tebe a tvé spolužáky baví, zajímá nebo co byste chtěli vyzkoušet. Po zvládnutí zadání vám váš učitel načte pomocí QR kódu do elektronické evidence dovedností nejen dovednost, kterou jste získali, ale také herní body do hry/soutěže.

Pokud tvá základní škola, do které chodíš, v seznamu registrovaných základních škol není, pak opět požádej svého třídního učitele nebo učitele některé z tvých oblíbených předmětů, zda by tobě a tvé třídě pomohl k získání zápisů dovedností v elektronické evidenci dovedností a TECHcoinů ze základního katalogu dovedností Technikiády pro základní školy. Ukaž mu webové stránky Technikiády a dohodněte se spolu na spolupráci v rámci Technikiády. Registrovat k Technikiádě se může jak základní škola, tak sám pedagog, který se úkoly administrátora Technikiády za tvou základní školu chopí. 

Pak už se můžete se svými spolužáky seznámit s jednotlivými dovednostmi, které základní katalog dovedností pro základní školy ukrývá a začít plnit zadání, získávat zápisy do své elektronické evidence dovedností i herní body TECHcoiny. Můžete se společně učit i bavit se u toho.

Úspěch je o ochotě jít za svým cílem a něco pro to udělat. Nyní máš možnost si cestu úspěchu vyzkoušet. Pokud tě Technikiáda opravdu zaujala, chceš se díky ní učit i bavit se, můžeš ji představit svým spolužákům, kamarádů i učitelům na škole. Můžeš je požádat o podporu, spolupráci a aktivní zapojení se do Technikiády. Můžeš být leader Technikiády na tvé škole. Toto je cesta k úspěchu.

Partneři
Záštita