Technikiáda v Libereckém kraji s vlastní soutěží

A je to tady – soutěž, zábava, hra. Od 1. 6. 2024 mají žáci základních škol v Libereckém kraji mimořádnou příležitost a zapojit se nejen do Technikiády jako takové, ale také do krajské soutěže Technikiáda – Liberecký kraj. Soutěž bude trvat 3 měsíce a skončí posledním prázdninovým dnem. 

Co to pro žáky základních škol znamená? Že máte tímto další možnost získat zajímavé zážitky, ceny a také můžete vyhrát regionální kolo Libereckého kraje. V září budeme vyhodnocovat nejaktivnější žáky Libereckého kraje, kteří v průběhu této soutěže získají nejvíce zápisů do elektronické evidence žáka v Technikiádě (ELED) a tím i nejvíce bodů tzv. TECHcoinů. Tyto TECHcoiny, které v průběhu soutěže (1. 6. – 31. 8. 2024) si budete moci vyměnit za dárky v našem KRÁMKU (naleznete ho na našich webových stránkách). Vaše body budou započítávány do krajské i celonárodní soutěže tohoto ročníku. Takže můžete získat v září a v říjnu i několik ocenění. 

Soutěž můžete hrát a získávat body na registrovaných aktivitách Technikiády, jejichž seznam naleznete na našich webových stránkách, a to jak v Libereckém kraji, tak i po celé České republice. Blíží se prázdniny a vy budete určitě cestovat. Takže se vždy podívejte, co se v Technikiádě děje v místech, kde se nacházíte. Ty tzv. T-pointy Technikiády budeme v průběhu prázdnin ještě rozšiřovat a o novinkách, kde je možné získat herní body a nové dovednosti, vás budeme informovat. Informace budou zasílány na registrační maily vašich rodičů. Domluvte se s nimi, abyste si společně plánovali své výlety ta Technikiádou a novými společnými zážitky. 

Plnit úkoly Technikiády, a tím i získání dalších bodů, můžete i při plnění výzev, které budou o prázdninách pro vás připravené a vyhlášené. Některé budou celorepublikové a některé jen pro Vás z Libereckého kraje. Můžete je plnit sami, s pomocí svých kamarádů nebo rodičů. Bavte se společně a splňte výzvy Technikiády. 

Jak začít hrát Technikiádu? 

S pomocí svých rodičů se do Technikiády přihlas tzv. registrací. To můžeš udělat na našich webových stránkách nebo pomocí načtení QR kódu Technikiády. Rodiče u této registrace musí být, taková jsou pravidla pro ochranu osobních údajů tzv. GDPR. 

Po registraci již můžeš začít soutěžit a hrát Technikiádu. Všude, kde uvidíš naše logo (žlutý nápis Technikiáda) a náš hlavní obrázek (uvidíš ho na našich webových stránkách), se nachází QR kód Technikiády a pod ním se skrývá úkol nebo zadání spojené se ziskem TECHcoinu. Každý QR kód může načíst v průběhu soutěže pouze 1x. 

Věříme, že se ti tato soutěž bude líbit a těšíme se, že ti budeme moci za získané TECHcoiny poslat nějaký hezký dárek. Přejeme ti hodně úspěchů v této soutěži.

Dotazy k soutěži můžeš poslat na náš email: technikiada@technikiada.cz, rádi odpovíme. 

Soutěž Technikiáda – Liberecký kraj se koná pod záštitou pana Martina Půty, hejtmana Libereckého kraje a RNDr. Jiřího Čeřovského, náměstka hejtmana Libereckého kraje, řídícího resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti. Děkujeme za podporu. 

Partneři
Záštita