Technikiáda – spuštění projektu

A je to tady. Technikiádu jsme pro vás, žáky ZŠ připravovali několik měsíců a od prvního okamžiku nám přišla jako fajn nápad s velkým potenciálem pro všechny, kteří se jí v některé z rolí zúčastní.

Propojit učení s hrou, zábavou a soutěživostí je od nepaměti jednou z nejlepších forem vzdělávacího procesu dětí a mladé generace. A protože věříme, že i v dnešní moderní době plné technologií a online světa holky a kluci ze základních škol přivítají novou vzdělávací hru, tak jsme ten fajn nápad zrealizovali. Technikiáda je tady. 

A tím jsme se vlastně dostali na začátek, tzv. na start našeho společného dobrodružství a putování po aktivitách, akcích, úkolech a zadáních Technikiády, které budete plnit, měnit za herní body TECHcoiny a ty budete evidovat na vaší osobní dovednostní kartě. Ti nejlepší z vás získají, nejen tyto herní body a mnoho nových dovedností i zážitků, ale také budou po ukončení ročníku oceněni. Ročník hry trvá celý školní rok vč. prázdnin, což je dlouhá doba k čekání na nějaké ocenění, a tak pro vás máme připraveno mnoho dalších překvapení a dárků ve formě výzev a akcí, o kterých vám dáme včas vědět. 

A protože jsou před námi prázdniny a velká hra bude začínat až po nich, připravili jsme už jako malou ochutnávku první Prázdninové výzvy, které již nyní můžete plnit. Máte na to 2 měsíce, takže je jen na vás, zda začnete s námi hrát Technikiádu už teď. Stačí se jen zaregistrovat a přečíst si zadání prvních prázdninových výzev. 

A ti nejaktivnější z vás po prázdninách, získají první várku odměn. 

Partneři
Záštita