Každá úspěšná hra potřebuje plán, kde a jak je možné získat herní body, které mohou vést k vítězství.

Technikiáda bude hráčům – žákům základních škol a jejich průvodcům (rodičům, prarodičům, pedagogům a vedoucím kroužků) představovat nejen aktivní poskytovatele Technikiády tzv. T-pointy, ale také regionální trasy Technikiády, v rámci kterých je možné si naplánovat svůj herní plán na výletech v okolí, kde bydlí, chodí do školy nebo kde vyjedou za poznáním a zábavou v průběhu volných dnů, víkendů nebo prázdnin.

Při hledání vhodných Tras Technikiády vám aktivně pomohou turistická a informační centra, která budou označena v rámci naší hry jako tzv. Touch-pointy. A jejich návštěva vám přinese nejen informace o tom, kde můžete získat TECHcoiny do své hry, ale ještě navíc i mimořádné hráčské bonusy.

Navíc o jednotlivých Trasách Technikiády, T-pointech a Touch-pointech se dozvíte v popisech a aktuálních pozvánkách Výletování s Technikiádou.

Informace o všech herních místech a formách jsou postupně doplňovány, tak se na odkazy o nich občas podívej znovu. Určitě tam najdeš mnoho novinek pro tvou vlastní hru.

Partneři
Záštita