Výzva: Objevitelská cesta
W&ART z.s.
Region

Celorepubliková

Oblast

Dokumentační

Datum

30.6.2023-30.8.2023

Průkopník Technikiády
Léto a prázdniny jsou skvělým obdobím k poznávání i sdílení zážitků a také na fajn hru.

Na svých prázdninových cestách po ČR nebo okolí svého bydliště najdi a nafoť místa, která bys rád v průběhu nového školního roku (od 1. 9. 2023) označil logem Technikiády, navštívil ho nebo navštěvoval pravidelně a získal tam nějakou dovednost, zajímavou informaci a také herní TECHcoin do své sbírky v rámci Technikiády.

Každé místo můžeš nominovat pouze 1x. Nominaci s fotografií můžeš zaslat přes Registrační formulář na této stránce (červené tlačítko pod tímto textem).

Ale před tím se ještě s pomocí svých rodičů zaregistruj v elektronické evidenci dovedností. Tato registrace se dělá jen jednou, před prvním odeslání nominační fotografie. Po této registraci již můžeš hrát Technikiádu naplno a sbírat TECHcoiny i zážitky.

Díky svému prázdninovému objevování a podpoře můžeš pro hru Technikiáda objevit velmi zajímavá místa a s dalšími hráči prázdninové výzvy Technikiády můžeš pomoci tomuto místu získat označení T-point.

Staň se Průkopníkem Technikiády. Toto označení získají nejaktivnější z vás, kteří v rámci Objevitelské prázdninové cesty získáte nejvíce TECHcoinů. Sleduj prázdninový měšec, protože zde se objevují ceny, které budou rozděleny mezi nejaktivnější z vás.

Informační leták jak se zapojit- ke stažení ZDE

Nominované

Plzeňský Prazdroj - bednáři

Plzeňský Prazdroj - bednáři - v Plzni jsou poslední bednáři, kteří udržují toto řemeslo - v dílně jich pracuje asi jen 8, pracují především pro Prazdroj, ale opravují např. i sudy pro vinaře

Partneři
Záštita