Milí rodiče, zákonní zástupci žáků základní školy, 

jsme velice rádi, že jste se rozhodli stát se průvodci svých dětí v nové vzdělávací hře Technikiáda. Vaše role je zde velmi důležitá. 

Souhlasíte-li se zapojením vašeho dítěte do projektu Technikiáda, zaregistrujte sebe i své dítě (případně více dětí – tato možnost je také možná) do elektronické evidence dovedností Technikiády.  Touto registrací umožníte jeho zapojení do této hry již v průběhu těchto prázdnin, kdy si ji bude moci vyzkoušet ještě před zahájením v novém školním roce.  

Zapojit se do této prázdninové hry se mohou všichni žáci ZŠ včetně nastupujících prvňáčků(kteří do první třídy ZŠ nastoupí k 1. 9. 2023) a mohou si ji také zahrát i deváťáci, kteří již od 1. 9. 2023 žáky ZŠ nebudou. 

Prázdninové putování s Technikiádou je zaměřené na plnění výzev v období od 1. 7. 2023 – 31. 8. 2023. Registrovaní žáci ZŠ se mohou zapojit do všech výzev nebo jen do některé, kterou si vyberou. Vítězové těchto výzev získají zajímavé dárky, které jim budou předány v říjnu 2023 v průběhu akce T7- OPEN (týden otevřených dílen a provozů Technikiády). O prázdninových výzvách se dozvíš více ZDEObjevitelská cestaPovolání a pracovní dovednosti dříve a dnes.

Po odeslání registračního formuláře dostanete potvrzovací email a můžete začít hrát prázdninovou Technikiádu. Těšíme se na naši aktivní spolupráci v rámci tohoto projektu. Přejeme vašim dětem i vám hodně hezkých zážitků, získaných informací i dovedností a mnoho úspěchu v Technikiádě. Máte-li nějaké dotazy k Technikiádě, můžete nám napsat na e-mail: technikiada@technikiada.cz. Rádi vám na něj odpovíme. 

Registrace žáka do hry Technikiáda je ZDARMA.

Partneři
Záštita